About us

Optika Nové Butovice offers its customers professional services with a personal approach. Our experts are trained in optics and optometry and are always willing to advise and help find the best solution for each customer. We specialize in measuring vision, selling glasses and processing them while you wait. All our customers receive quality service with a smile and a friendly attitude.

Mgr. Richard Dupal, DiS.

Vedoucí optiky, Optik a Optometrista

Richard má na starost provoz naši prodejny. Původně vystudoval FTVS ale život ho seznámil s oborem očního optika, který si zamiloval a tak se rozhodl, že se chce stát odborníkem v tomto oboru. Za 7 let naši optiky vystudoval Vyšší odbornou školu v oboru Oční Optik v Brně a v roce 2023 úspěšně absolvoval na ČVUT v oboru Optik a Optometrie. 

Ing. Veronika Dupalová

Jednatelka, Optometrista

Má vystudovanou optiku a optometrii na Kladně a oboru se věnuje od roku 2013. V roce 2016 se ji splnil sen, kdy díky podpoře svých nejbližších otevřela vlastní oční optiku. Momentálně se věnuje hlavně back-officu firmy ale pravidelně ji můžete potkat i na prodejně, kde se ráda věnuje svým zákazníkům.

Peter Šauer

Oční Optik

Peter vystudoval obor oční optik v Brně a doplnil náš tým v roce 2022. Jako odborník s víc než 15 letou praxi miluje tento obor a dává svým zákazníkům a své práce maximum ze sebe.