Naše Služby

Odborné vyšetření zraku optometristouU nás je měření zraku prováděné optometristou, který Vám zjistí korekci zraku, vyšetří přední segment oka, případné provede binokulární vyšetření očí a vyšetření slzného filmu. Vyšetření může být provedeno pouze osobám starším 15 let. 

Aplikace kontaktních čočekPřemýšlíte, že byste vyměnili brýle za kontaktní čočky nebo jen prostě chcete kontaktní čočky vyzkoušet? Zarezervujte si termín a my Vás všechno naučíme.

Reaplikace kontaktních čočekChcete změnit používání kontaktních čoček nebo vám staré už přestali vyhovovat? Pro Vás tu máme reaplikaci kontaktních čoček.

Servis brýlíPřisedli jste si brýle? Vypadl vám šroubek či je chcete jen důkladně vyčistit? Jsme tu pro Vás, abychom se o vaše brýle postarali. 

Zábrus na počkáníNaše optika je plně vybavená optickou dílnou a právě proto jsme schopni udělat Vaše brýle i na počkání. 

Multifokální brýlePřed nákupem multifokálních čoček si je u nás můžete vyzkoušet v rámci měření zraku. Skvělé pokud si nejste jistí.

MiyosmartNaše optika je certifikovaná k prodeji nových brýlových čoček k řešení krátkozrakosti u dětí. Pokud řešíte myopii u Vašich dětí neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Dětské brýleNerozbitné brýle pro děti? Tak ty u nás máme. Široký výběr holčičích i klučičích  variant pro malé neposedy. 

Sportovní a sluneční brýleHledáte brýle na kolo, běh, lyže nebo jen outdoorové výlety? Přijďte k nám a vyberte si z široké škály sportovních i slunečních obrouček.  

Odborné poradenstvíV naší prodejně najdete odborníky z oboru optiky a optometrie. Pokud Vás tedy něco zajímá rádi Vám na vaše otázky odpovíme.

Měření zraku ve firmáchNabízíme měření zraku Vašim zaměstnancům přímo ve Vaší firmě.