Náš tým

Optika Nové Butovice nabízí svým zákazníkům profesionální služby s osobním přístupem. Naši odborníci jsou vyškoleni v oblasti optiky a optometrie a jsou vždy ochotni poradit a pomoci najít to nejlepší řešení pro každého zákazníka. Specializujeme se na měření zraku, prodej brýlí a jejich zábrus na počkání. Všichni naši zákazníci obdrží kvalitní služby s úsměvem a vstřícným přístupem.

Mgr. Richard Dupal, DiS.

Vedoucí optiky, Oční optik a Optometrista

Richard má na starost provoz naši prodejny. Původně vystudoval FTVS, ale život ho seznámil s oborem očního optika, který si zamiloval a tak se rozhodl, že se chce stát odborníkem v tomto oboru. Za 7 let naší optiky vystudoval Vyšší odbornou školu v Brně v oboru Oční Optik a v roce 2023 úspěšně absolvoval na ČVUT obor Oční optik a Optometrie. 

Ing. Veronika Dupalová

Jednatelka, Optometrista

Má vystudovanou Optiku a optometrii na Kladně a oboru se věnuje od roku 2013. V roce 2016 se jí splnil sen, kdy díky podpoře svých nejbližších otevřela vlastní oční optiku. Momentálně se věnuje hlavně back-officu firmy, ale pravidelně ji můžete potkat i na prodejně, kde se ráda věnuje svým zákazníkům.

Peter Šauer

Oční Optik

Peter vystudoval obor Oční optik v Brně a doplnil náš tým v roce 2022. Jako odborník s více než 15 letou praxí miluje tento obor a dává svým zákazníkům a své práci maximum ze sebe.